biz kimiz

Dijital Dünya Hakkında
Görüşünüzü Değiştiriyoruz

EMAS Teknoloji olarak sizin gibi kurum ve kuruluşlara katma değer sağlıyoruz.

Bir çok kurum ve kuruluşa dijital dünyada neler yapabilecekleri hakkında destek oluyor ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. 

Özellikle web tasarım, web uygulaması geliştirme, masaüstü uygulama geliştirme ve sistem yedekleme alanlarındaki tecrübemizle sizlerin kesintisiz bir şekilde süreçlerinizi devam ettirebilmek adına tüm bilgi birikimimizi sunuyoruz.

Google seo (arama motoru optimizasyonu) optimizasyonu konusunda satışlarınızı artırmak ve web sitenizin trafiğini artırarak şirketinize katma değer sağlıyoruz.

01
Radikal Bütünlük

İşimize ve birbirimize gerçekten değer veriyoruz.

02
Önce İnsan

Bu kültürün başarılı bir şirket kuracağına inanıyoruz.

03
Süreç Mükemmelliği

Alanımızın en iyi versiyonu olmaya kararlıyız.

neden bizi seçmelisiniz

Size Özel
Dijital Uzmanla Çalışın

Her şeyi tek bir kanaldan ve direk uzmanından destek alarak süreçlerin yönetilmesi verimli bir sonuç almak için vazgeçilmezdir.

Web tasarım süreci sadece tek bir iş değildir. Burada bir ekip söz konusudur. Görsel tasarım, kodlama, içerik üretme, fotoğraf çekimi, düzenlemesi ve en önemlisi arama motoru optimizasyonu gibi birden fazla alandaki çalışmanın ayrı ayrı yapılması hem maliyeti artıracaktır hemde bütünsel olmayan bir çalışma ile sonuçlanacaktır. Bu durum ciddi anlamda zaman ve maliyet kaybıdır.

Sizlere bu süreçleri daha verimli ve düşük maliyetle yönetme imkanı veriyoruz.

Web Tasarımı 90%
Mobil ve Masaüstü Uygulama Geliştirme 80%
Anahtar Kelime Araştırması 70%
Teknik SEO Denetimi 80%
İçerik Optimizasyonu 75%