nasıl başlıyoruz

Birkaç Basit Adımla
Başarılı Proje Yönetimi

arrow
01
Proje Tanıtımı

İşine ve birbirine gerçekten önem veren, alaycı olmayan bir ekip

arrow
02
process2
Araştırma ve Konsept

İnce ayrıtıları gözardı etmeden detaylı araştırma ile size uygun konsept

03
process3
Proje Sonlandırma

Geribildirimler ışığında baştan sona kontroller sağlanarak sonlandırılan proje

Kurulum Hizmetleri

Sunucu Sistem Kurulum Hizmetleri

Sunucu donanım teminini EMAS Teknoloji’den yapmamış veya kurumsal bakım anlaşmanız olmasa da server kurulum, yapılandırma, destek hizmeti vermekteyiz.

Storage – Depolama Ünitesi Kurulum Hizmetleri

Storage-Depolama Ünitesi kurulumu için kurumsal bakım anlaşmanız olmasa da kurulum, yapılandırma ve destek hizmeti vermekteyiz.

Network – Ağ Kurulum Hizmetleri

Mevcut ağınızda yaşanan sorunlar veya yeni kurmak istediğiniz network – ağ yapılandırmaları için kurulum ve destek hizmeti vermekteyiz.

Bilgisayar – Yazıcı vb. Kurulum Hizmetleri

Aklınıza gelen her türlü masaüstü, notebook, mini bilgisayar, yazıcı, tarayıcı ve bilgisayara bağlı terazi kurulum, yapılandırma ve destek hizmeti vermekteyiz.

BT Kurulum Hizmetleri

Uzaktan Destek Hizmetleri

Kullanışlı ve uygun fiyatlı çevrimiçi uzaktan bilgisayar destek hizmetleri planımız, EMAS Teknoloji’ye her zaman ulaşıp destek almanızı sağlar. İhtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizi uzaktan gerçekleştirmek için bilgisayarınıza bağlanacağız.

Dahil Olan Hizmetler:

 • Bilgisayar Tamiri ve Yardımı
 • Virüs Temizleme
 • Bilgisayar ve İşletim Sistemi Ayarları
 • Veri Yedekleme veya Geri Kurtarma
 • E-posta veya Çevrimiçi Hesap Oluşturma veya Düzeltme
 • Cep telefonunuz veya Tablet cihazınızla ilgili yardım.
 • Yazıcı Kurulumu.
 • Yazılımı Kurulumu veya Yazılım Kaldırma
 • Bilgisayar Eğitimi
 • Bilgisayar Sabit Diski Silme
 • Antivirus / AntiMalware Koruması Sağlama
 • Cihazınızda Ayarlamanın ne zaman yapılacağına dair hatırlatma.

Uygulama Geliştirme Nedir?

Uygulama geliştirme, bir işletmenin gerektirdiği farklı görevleri gerçekleştirmek için bir bilgisayar programı veya bir dizi program oluşturma sürecidir.

Uygulamalar, aylık giderlerin hesaplanmasından satış raporlarının planlanmasına kadar, işletmelerin süreçlerini otomatikleştirmesine ve verimliliği artırmasına yardımcı olur. Her uygulama oluşturma süreci aynı adımları izler: gereksinimleri toplama, prototip tasarlama, test etme, uygulama ve entegrasyon.

 

Yazılım ve Uygulama Geliştirme

SEO Optimizasyon Nedir?

SEO, “arama motoru optimizasyonu” anlamına gelir. Basit bir ifadeyle, sitenizin alakalı arama sonuçlarında görünürlüğünü artırmak için iyileştirme süreci anlamına gelir. Sayfalarınızın arama sonuçlarında daha iyi görünürlüğü ne kadar yüksek olursa, dikkat çekme, potansiyel ve mevcut müşterileri işletmenize çekme olasılığınız o kadar artar.

Google ve Bing gibi arama motorları , web’deki sayfaları taramak, siteden siteye gitmek, bu sayfalar hakkında bilgi toplamak ve bunları bir dizine koymak için botları kullanır. Ardından, algoritmalar, belirli bir sorgu için arama sonuçlarında sıralı sayfaların görünmesi gerektiğini belirlemek için yüzlerce sıralama faktörünü veya sinyalini dikkate alarak dizindeki sayfaları analiz eder.

Detaylı bilgi için Google Seo Optimizasyon Hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Web Tasarım Nedir?

Web tasarımı, web sitelerinin üretiminde ve bakımında birçok farklı beceri ve disiplini kapsar.

Web tasarımının farklı alanları arasında web grafik tasarımı, kullanıcı arayüzü tasarımı (UI tasarımı), standartlaştırılmış kod ve özel altyapı yazılım dili dahil olmak üzere kodlama, kullanıcı deneyimi tasarımı (UX tasarımı) ve arama motoru optimizasyonu yer alır. 

Bazı web tasarımcıları hepsini yapabilir olsa da, çoğu kişi tasarım sürecinin farklı yönlerini kapsayan ekipler halinde çalışır. “Web Tasarım” terimi normal olarak front-end kodlama dahil olmak üzere, bir web sitesinin (istemci) kullanıcıyı karşılayan tarafı ile ilgili tasarım sürecini açıklamak için kullanılır. Web tasarımı, web geliştirmenin daha geniş kapsamında web mühendisliği ile kısmen örtüşmektedir. Web tasarımcılarından kullanılabilirlik açısından belli kalıpları içeren güncel web erişilebilirlik yönergelerine göre ortaya bir farkındalık koymaları beklenir.

Veri Yedekleme Nedir?

Veri yedekleme hizmetleri, şirketlere tüm verilerini güvende tutmak için ihtiyaç duydukları korumayı sağlar. Bu hizmetler uygulandığında, işletmeler verilerine ve müşterilerinin verilerine yanlışlıkla veya kötü amaçlı veri kaybı olaylarında verilerine güvenle erişebilir, bunları inceleyebilir ve koruyabilir.

Üçüncü taraf veri yedekleme ve kurtarma hizmetleri, yedekleme oluşturma, yönetim sorumluluğunu değiştirirken veri koruma çabalarını kolay, verimli ve güvenli hale getiren araçlar ve destek sunan bağımsız yazılım firmaları tarafından sağlanır. Depolama ve kurtarma süreçlerini deneyimli profesyoneller için basitçe ifade etmek gerekirse, veri yedekleme hizmetleri, işletmelerin dikkatlerini ve kaynaklarını başka bir yere odaklamalarına yardımcı olurken, kendilerini sıkıntıya sokacak verilerin her zaman güvenli ve erişilebilir olduğundan emin olur.

Veri Yedekleme Hizmeti